Aby byl sex zase jako dřív

Připadá Vám, že si už nedokážete s partnerem užít ty krásné chvilky jako dřív? Je to přirozené, když je vztah v počátcích, tak se obvykle mladí a zamilovaní nevyhrabou z ložnice po řadu dnů, týdnů i měsíců. Jak si ale zachovat kousek toho vzrušení, které bylo na začátku? Zkuste něco nového a nebojte se experimentovat. Pokud si s přítelem naprosto důvěřujete a jste si oddaní, pak nemáte rozhodně co ztratit. Vyzkoušejte tedy nějaké nové polohy anebo změňte místo. Překvapte svého miláčka například někde na veřejných místech, uvidíte, že to vzrušení z toho, že Vás někdo nachytá bude neodolatelné a Vám se vrátí ten svěží nádech mládí a rozkoši, jako tomu bylo dřív…
stydlíni pod peřinou

Využijte některých pomůcek. V dnešní době je na trhu opravdu mnoho erotických pomůcek, které mohou příjemně zlepšit Vaše společné chvilky. Nemusíte se bát je koupit, protože vše se dá objednat i přes internet a Vy zůstanete tedy zcela v anonymitě. Nemusíte sahat hned po nějakých extra odvážných hračkách, mnohdy stačí, když si objednáte nějaké sexy prádélko, ve kterém budete čekat na Vašeho partnera po příchodu z práce. Uvidíte, že jeho nadšení z toho bude obrovské a ten sex, co bude následovat naprosto nezapomenutelný. Můžete si také zahrát hned několik her. Nebojte se dát prostor své fantazii a vyzkoušejte něco, o čem jste vždy chtěli.
žena s rukou na čele
Objednejte si kostýmy zdravotních sestřiček anebo domácích hospodyněk a udělejte si doma hrací odpoledne. Uvidíte, že Vám tento nový a neprobádaný způsob milování bude připadat ohromně vzrušující a Vy se tak na sebe budete těšit každým dnem víc a víc. Samozřejmě je toto vždy o vzájemné dohodě. Pokud máte ve vztahu nějaké vážné problémy anebo tu je něco, co Vám v intimním životě chybí, tak o tom nejprve mluvte a společně se domluvte, co s tím. To je totiž hlavní problém toho, že se plno párů v dnešní době rozchází – málo spolu komunikují a tím roste jejich nespokojenost.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup