Automobil se bez autožárovky h7 neobejde

Nebudeme si nic nalhávat, že mnozí řidiči podceňují kontrolu automobilu před jízdou. Teprve až ve tmě zaznamenají, že buď nějak špatně vidí na silnici, nebo nemají pořádně osvícené krajnice. Obojí je velmi nepříjemná a nebezpečná situace, jelikož se pak hůře reaguje na silniční provoz nebo i případné chodce, kteří se rozhodli hazardovat se svým životem v tmavém oblečení, bez jakéhokoliv výstražného prvku.
chevrolet spark.jpg

Snížená viditelnost bohužel může mít za následek i dopravní nehodu. Je to prosté, nepřehlednost v dopravě a také pozdější zareagování na překážku, nemluvě o rychlejší jízdě, způsobí velký problém. Pak je těžké si připustit prostou skutečnost, pokud by světla byla v pořádku, nemuselo se nic takového stát. Takové situace ale nejdou vzít zpět.
retro auto.jpg

Náhradní autožárovky nezaberou mnoho místa

Autožárovka hraje velmi důležitou roli, navíc v předním světlometu. Řidiči by měli být v tomto směru zodpovědní a zkontrolovat si automobil dříve, než vyjedou na komunikaci. Je dobré si uvědomit, že špatným osvětlením nebo vůbec nesvícením, ohrožují nejen svůj život a majetek, ale i ostatní účastníky provozu. Samozřejmě autožárovka je pouhý produkt s omezenou trvanlivostí, to ovšem není důvod k výmluvě. V dnešní době se naštěstí dají zakoupit na čerpacích stanicích, dokonce i během nočních hodin, jelikož některé mají otevřeno 24 hodin denně. Prodávají se v krabičkách, boxech nebo na blistru. Ani v jednom případě nezaberou moc místa, proto není důvod si pořídit náhradní sadu a při zaznamenané poruše ji vyměnit.
nehoda vozu.jpg

Autožárovky Osram jsou zárukou kvality

Firma Osram si plně uvědomuje problematiku neosvíceného vozu a postupně na trh uvádí svoje produkty od základních parametrů, až po vysoce výkonnostní světlo, které vám například zvyšuje viditelnost v noci, jako byste jeli přes den. Autožárovka h7 se tudíž nabízí v několika možných verzích. Všechny její verze jsou plně homologované pro provoz na veřejné komunikaci a mají UV filtr. Nevěřte mýtům, že jasné světlo osvěcuje protijedoucí řidiče. Tohle vám s touto značkou opravdu nehrozí. Tyto autožárovky nesou pečeť kvality, přináší bezpečnost pro všechny jak ve vozidle, tak na silnici.
Nikdy nezapomeňte na základní pravidlo, že vidět a být viděn je největší záruka bezpečnosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup