Buďte dalšími z mnoha spokojených zákazníků

Už znáte poppers? Bojíte se jej vyzkoušet? Odhoďte předsudky a stud či ostych stranou a zkuste něco nového a výjimečného. Pokud vás láká konkrétně sex s poppers, pak to zkrátka zkuste! Rush poppers jsou stále oblíbené hlavně díky svým účinkům.

vztah

Pokud jste začátečníky, tak to rozhodně nepřehánějte a dbejte na svou bezpečnost. Opatrnost je v tomto ohledu důležitá, protože jakmile to poprvé přeženete, tak už s tím nebudete chtít mít nic společného. To je asi to první, co by vás posléze napadlo, ale jakmile si dáte trochu do nosu a pak možná ještě trochu, tak pocítíte to správné uvolnění a vzápětí rozbušení srdce, nárůst adrenalinu, jako by vám hlava chtěla puknout a orgasmus bude neskutečnou slastí, jakou jste nikdy v životě nezažili.

pouto

Stačí si lehce přičichnout

Nepodceňujte sílu „rush“ – jsou to produkty silné a velice oblíbené. Dbejte však na svou bezpečnost, protože se jedná oficiálně o produkty, které jsou určené k čištění. Čistí se s nimi kůže, ale také erotické pomůcky či audio a video hlavy. Jedná se o opravdu silné produkty, které jsou vysoce koncentrované.

To nejlepší, co můžete na párty zažít.

Trochu z malé lahvičky, lehce přičichnout a zábava se může rozjet na plné obrátky. Dopřejte si jak muži, tak i ženy vzrušení a výbuch jako v extázi. Rozhodně vás to nabudí, vzruší a vybudí k příjemným pocitům po celém těle. Něco neobvyklého, co můžete kdekoliv zažít! Díky malému balení je to diskrétní!

Používají se však také u homosexuálů.

Dříve tyto produkty byly známé především jenom u homosexuálů, kterým to krásně usnadní průnik. A to právě díky tomu, že tento produkt po přičichnutí způsobí, že vám zamezí přívod kyslíku a okysličení po těle a následně vám uvolní hladké svalstvo ve vašich intimních partiích. Tak přesně tyto produkty působí. Uvolňují i zadeček, takže anální sex a tyto podobné erotické hrátky jsou pro homosexuály úžasnou slastí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup