Kvalitní rolety


Udělat si doma při sledování filmů nebo v kanceláři při práci trochu toho přítmí rozhodně nikdy neuškodí. Málokdy však dokážete docílit takřka dokonalé tmy. Záleží totiž, jakou stínící techniku používáte, pokud tedy vůbec nějakou. Nejrozšířenější jsou nejen v našich končinách interiérové žaluzie, která jsou levné a jsou i poměrně funkční. Rozhodně se jedná o lepší volbu než používání závěsu, což příliš tmy neudělá. Daleko lepší je ale pořídit si kvalitní venkovní rolety. S těmi už dokážete navodit absolutní tmu i v letním dni zalitém sluncem. Navíc mají i další funkce a benefity.
rolety za pc


Izolace


Pokud nebudete chtít příliš šetřit a pořídíte si opravdu značkové rolety, dostanete v jednom balení nejen špičkovou stínící techniku, ale také zvukový, respektive tepelný izolant. Venkovní rolety nové generace dokáží v horkých dnech zachytit většinu tepla a v zimě naopak nepropouští teplo ven a zimu dovnitř. Díky tomu budete mít doma nejen daleko lepší klima, ale zároveň ušetříte i nějakou tu korunu za vytápění nebo elektřinu, máte-li doma klimatizaci. Stejně dobře však dokáží venkovní rolety zachytit zvuk. To se hodí hlavně bydlíte-li v rušné čtvrti, kde se neustále pohybují a vykřikují děti sousedů nebo projíždějí hlučná auta.
rolety na okně
Dekorace

Venkovní rolety samozřejmě mají sloužit primárně ke stínění a jako izolace, ale při jejich výběru byste rozhodně neměli rezignovat na jejich design a barvu. Praktičnost je jedna věc, ale ani na dekorativní stránku věci byste neměli zapomínat. Kupte rolety, které vašemu domu budou slušet a neberte první, na které narazíte. Chvíli se asi v obchodě zdržíte, ale určitě se těch pár minut navíc vyplatí. Může se samozřejmě stát, že si nebudete jistí, který druh koupit. V takovém případě požádejte prodejce, ať vám pomůže. Je tam koneckonců od toho. Venkovní rolety nejsou nové auto, ale nějakou tu tisícovku za ně tak či onak dáte. Proto je vhodné vybírat pečlivě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup