Mstíte se sexem?

Mnoho mužů jsou za jedno v názoru, že ženy dovedou být pekelně velké potvory. Ano, ne všechny jsou jako anděl a nevinné víly, ovšem vždy, když se jejich chování vymkne z představy o tom, co je ženské a půvabní, za tím zpravidla stojí muž.

V nemalých případech se stává, že problémy s muži řeší ženy pomstou. Bohužel si mnohdy vybírají takový druh pomsty, která spíše ubližuje jim samotným než jejich mužům, na kterých jim očividně záleží.
bílý gramofon

Sex jako forma pomsty

O mužích se mluví jako o největších nevěrnících. Skutečnost, že jsou nevěrní více než ženy, mluví za všechny ty rozzlobené ženy a zlomená srdce, která nejdou vyléčit. Pokud vám však váš partner takzvaně zahne, není to hned impulz k tomu, abyste mu to vrátily. Tím, že se mu pomstíte sexem s jiným mužem nic nevyřešíte a pravděpodobně si z toho ani nic prospěšného nevezme.

A v konečném důsledku dospějete k tomu, že budete za toho největšího zoufalce vy.

O něco horší je brát sex s jinými muži jako trest pro vašeho partnera za to, že s vámi tráví příliš málo času nebo jednoduše má vždy moc práce. Neměly byste si kompenzovat přítomnost mužů tím, že jich budete střídat, v době, kdy nebudete mít vedle sebe partnera, který by vám dal pocítit to, jak jste výjimečné. V takovém případě by bylo nejlepší, abyste se s ním rozešly a našly si muže, který vám dá všechno to, co vám schází.
vlasy na rtech

Přešlap, kterému se vyhněte

O něco více nepochopitelné a až nemorální je to, pokud se vyspíte s nejlepším kamarádem vašeho partnera jenom kvůli tomu, že ho chcete psychicky zranit a ublížit mu tak, aby na to nezapomněl. Je to však poměrně častý scénář, který se odehrává v čím dál více vztazích, které si prochází nějakou krizí.

Zaměřit vaši pozornost na blízkého kamaráda vašeho partnera, je dvojitá rána, kterou jeden člověk není schopný unést. Uvědomte si, že žádná pomsta není správná a ani potřebná. Karma se v životě nevyhne nikomu z nás a řešit beznaděj sexem – je zcela pod úroveň a obzvláště v případě, když jste žena.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup