Na čem mužům v partnerství záleží?

Muži jsou spokojeni, pokud mají po svém boku ženu, která o nich nejen pečuje, ale i dbá na to, aby jim s ní bylo dobře. To však neznamená, že veškerou iniciativu ohledně udržení jejich vztahu, nechávají na partnerce. Rádi se totiž zapojí do toho, na čem jim záleží, aby jim ve vztahu fungovalo.

vášnivý polibek

..1         NEHASNOUCÍ VÁŠEŇ

Každý zadaný muž touží po tom, aby nepřišel o vášnivou a milující ženu, se kterou nebude vztah pouze o stereotypu. Platí to především v intimním životě, kdy partner potřebuje něhu, lásku a jakousi energii i v posteli – pořád udržovat v jisté rovině. A pokud o to partnerka nejeví dostatečný zájem, muž se rád chopí situace a snaží ze všech sil o to, aby se na tom něco změnilo.

..2         VZTAH BEZ HÁDEK

Ten je možná pro mnoho párů nemožný, ale opravdu to jde. Alespoň minimalizovat množství konfliktů, které můžou kdykoliv přijít a vyhrotit situaci v nesmyslnou hádku, která bude mít na svědomí tichou domácnost. Muž, kterému není lhostejné to, jaký vztah s jeho partnerkou vede dobře ví, že musí udělat vše proto, aby se případné hádce vyhnul a už vůbec ji nerozmazával.
běh po tmě

..3         VOLNOST – ALESPOŇ ČÁSTEČNÁ

Ano, mužům bude scházet v jakkoliv dlouhém vztahu. Špetka volnosti je něco, co každý muž potřebuje, a pokud se zamiluje a stane se z něho partner neboli manžel, nic se na tom nemění.

Aby byl muž spokojený s jeho ženou a životem, který s ní má, musí se postarat o to, aby mu jeho partnerka tolerovala možnosti, o které se nechce nechat připravit. Výjimečně na takovém požadavku není přece nic špatného a nutno říct, že to oběma partnerům pouze prospěje. Zajít si s partou na chatu, do hospody, na oblíbený zápas nebo zahrát sport, který miluje. To vše někdy potřebuje každý muž a je pro něho nesmírně důležité, aby to ve vztahu i měl.

•       Muži mají taky zájem o to, aby jejich vztah fungoval a nebyl pouze kolotočem, ze kterého nelze vystoupit. Potřebují však cítit, že mají právo občas i vydechnout a dělat věci po svém a občas i bez svých něžnějších poloviček.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup