Není půjčka jako půjčka

I když jsou nebankovní společnosti v očích mnoha lidí stále nevýhodnými poskytovateli půjček, nabízejí mnohdy daleko zajímavější úvěrové produkty než řada bank. Co je ale jejich nespornou výhodou, je rychlost schvalovacího procesu a benevolentní podmínky. Nebankovní společnosti tak pro mnoho lidí znamenají jedinou možnost, jak řešit nenadálý výpadek peněz a nedostat se do dluhové pasti. Jaké jsou další výhody nebankovních půjček?

Bankovní půjčka: zdlouhavý schvalovací proces, výhodná úroková sazba

Banky jsou stále coby poskytovatelé půjček pro řadu lidí nejdůvěryhodnějším subjektem. U řady úvěrů nabízí výhodnou úrokovou sazbu, žádné skryté poplatky a neustále jsou pod dohledem státních institucí. Ovšem pokud žadatel potřebuje peníze okamžitě, s největší pravděpodobností v bance neuspěje. Individuální schvalovací proces je určitě důkladný, ale pro žadatele o úvěr ne vždy výhodný.

štos bankovek

Plán úvěru vám může snadno zhatit i špatná finanční minulost, negativní záznam v registru dlužníků nebo žádný či nedostatečný měsíční příjem. Dokonce i zkušební lhůta je důvodem k zamítnutí žádosti o úvěr. Banky jsou opravdu při schvalování žádostí nekompromisní. Možná je to dobře, možná ne.

roztomilá pokladnička

I když se zdají být bankovní úvěry opatřeny jen samými superlativy, jsou výhodné jen pro určitý druh žadatel. Pokud toužíte po vlastním bydlení, rozhodně vám bankovní domy nabídnou daleko příznivější nabídku než nebankovní společnosti. Ať už americká hypotéka nebo hypotéka na bydlení tak rozhodně stojí za zvážení.

Nebankovní půjčka: rychlé peníze, benevolentní podmínky

Nebankovní společnosti jsou známé hlavně pro své benevolentní podmínky a rychlý schvalovací proces. Ovšem možná málo kdo ví, že krom rychlým půjček nabízí i nejrůznější druhy hypoték právě pro ty, kterým banky žádost z jakéhokoliv důvodu odmítly.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup