Opálená pokožka i v zimě? Jde to!

Jestliže byste rádi měli bronzovou pokožku již nyní v zimě i přes to, že venku příliš sluníčko nesvítí, tak máte možnost! Protože nyní existuje spoustu metod, tak si můžete vybrat několik možností.

Prvním příkladem může být celkem přirozené a jednoduché opálení. Jedná se o samoopalovací krémy. Nejsou ani příliš drahé, dají se koupit hlavně v drogerii. Jejich použití je velmi jednoduché. Stačí si ho koupit, přečíst si návod k použití a namazat na pokožku celého těla. Důležité je aplikovat stejnou vrstvu po celém těle. Velice důležité je dát si pozor při mazání loktů, přechodů aj. Mohlo by se totiž jinak stát, že byste místo pěkného opálení byli pěkně flekatí. Neměli byste si po nanesení krému oblékat oblečení, které by se od něj mohlo zamazat.
opalování v bikinách

Dalším způsobem je pěna, která barví. Je velice podobná samoopalovacímu krému, ale není stejná. Tuto pěnu zakoupíte spíše v e-shopech na internetu. V kamenných prodejnách je spíše nenajdete. Tento produkt se nanáší pomocí rukavice, která většinou bývá součástí balení. Opět je potřeba dávat pozor na zvýše zmíněné rady, které jsme již napsali. Toto opálení většinou vydrží 3-4 týdny a je potřeba tuto metodu pravidelně opakovat pro udržení barvy.
opalování na pláži

Tou méně zdravou, ale přesto stále fungující cestou ke krásné barvě těla je využití solária. Jedná se o dražší variantu, která je potřeba opakovat. Musíte docházet pravidelně v intervalech do solária, kde se vždy na nějakou dobu položíte a necháte se opálit.

Také si můžeme připomenout možnost, která se dá označit jako takový „postřik“. Je na Vás pomocí sprch aplikována barva, která působí jako opálení. Jedná se také o dražší záležitost.

Pokud nevíte, kterou možnost si vybrat, tak je nejlepší zkusit začínat od té nejjednodušší a nejlevnější a pokud Vám výsledky nebudou vyhovovat, tak pak zkoušet jiné možnosti. A třeba i časem zainvestovat do kvalitnější metody.

Před každým opalováním je potřeba provést na svém těle peeling. Tím odstraníte odumřelé kožní buňky a barva by na pokožce potom měla držet lépe a déle.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup