Úvěry pro běžné občany

Chcete peníze rychle, nechcete čekat dlouhé týdny či měsíce a nechcete se zbytečně zatěžovat nějakým papírováním? Růžové brýle míváme často všichni, když se to týká úvěrů. Myslíme si, jak to bude jednoduché, jak půjdeme do banky, tam nám dají peníze a můžeme si s nimi dělat, co uznáme za vhodné, jenomže jakmile jednou začneme úvěr řešit, zjistíme, jak je všechno složité a že získat peníze v dnešní době není vůbec snadné.

investice

V bankách mají jasně dané normy, a pokud tam nezapadáte, pak vám nemohou pomoci. To vám sdělí a klidně vás s úsměvem vyprovodí. Dalším problémem je záznam v registru, přes který nejede vlak, čili nikdy v bance za těchto podmínek (pokud máte záznam v některém z registru ať už bankovního nebo nebankovního typu) úvěr nezískáte. Bohužel to je krutá realita. Ještě častěji se však setkáváme s tím, že na úvěr nedosáhnete ani kvůli nízkým příjmům. Pokud jste zaměstnanec u nějaké společnosti a pobíráte každý měsíc výplatu, pak je to nejjednodušší způsob získání úvěru, ale i přesto se mnohým lidem nepodaří na výši úvěru dosáhnout a nastavit podmínky tak, aby jej mohli získat. Tito lidé se sekají s neúspěchem a myslí si, že je to všude stejné.

U nás je to jiné!

Hledáte tedy jinou možnost, než jsme popsali výše? Vaše vidina se může stát skutečností. My vám vaše sny můžeme splnit. Klidně si růžové brýle zase zpátky nasaďte, protože naše společnost toleruje záznamy v registrech. Poskytneme úvěr i v případě, že máte záznam, nebo v případě, že máte nízké příjmy. Neposuzujeme bonitu ani věk klienta. Nebudeme se na vás dívat skrz prsty. Soukromý sektor je v tomto směru velice oblíbený a nebankovní hypotéka se stala proslulou po celé zemi. Není se co divit, protože poskytuje klientům stejně výhodné podmínky, jako je tomu v běžných bankách:

euro

bez složitého papírování, peníze rychle – žádné čekání dlouhých měsíců na finance,
navíc tolerujeme záznamy v registrech (bankovních i nebankovních) a má to i další výhody.
Poskytujeme až 70% z hodnoty nemovitosti a to na dobu splatnosti až 30 let.
Přitom garantujeme nízké splátky a úrokovou sazbu podobnou té z běžné banky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup