Vlastní kadeřnický salon

Pokud sníte o vlastním podnikání, tak se můžete pustit i do vlastního kadeřnického studia. Pokud vás baví práce s lidmi a rádi se staráte o vlasy, je to pro vás pravá volba. Na trhu je stále mnoho prostoru pro nová a nová kadeřnická studia. Vždyť se poptávka po těchto službách zvyšuje. Proč? Lidé chtějí vypadat dobře, nejen v obličeji, ale stále více se zajímají o své vlasy. Jednoznačně je to dobře!
přemýšlivá žena
Máme se bát podnikat?
Rozhodně se nebojte podnikat v tomto odvětví. Jak jsem zmiňoval dříve, tak poptávka je větší a větší. Podnikání ovšem není pro každého. Počítejte s tím, že zde budou potřeba opravdu velké počáteční investice. Většinou si musíte pronajmout prostor a kompletně si ho nechat zařídit. Na stříhání vlasů potřebujete kadeřnické křeslo, mycí box, velké zrcadlo a samozřejmě zázemí pro klienty. Dále potřebujete veškeré kvalitní vybavení (kvalitní kadeřnické nůžky, fén, hřebeny, kvalitní barvy na vlasy a další věci). Zde musíte vzít v úvahu, že to není opravdu vůbec levná záležitost. Nehledě na to, že pokud si pronajmete nějaký prostor, budete zde platit nájem. Nájmy nejsou zrovna levná záležitost, to samozřejmě záleží na tom, kde chce mít svůj vysněný kadeřnický salon. Něco jiného je Praha, Brno a něco jiného je menší město nebo vesnice. Vše toto je potřeba si dopředu zjistit a nejít do toho jen tak po hlavě. Bát se určitě nemusíte, ale musíte vědět, že na to máte dostatek financí. Samozřejmě lze toto řešit i půjčkou, kterou již banky nabízí na start podnikání. Další náklady vzniknout, pokud budete mít zaměstnance a nebudete v kadeřnictví pouze sami. Opravdu si vše dobře rozmyslete.
kadeřnická souprava
Prostory pro podnikání
Zde je nejlepší variantou, pokud máte nějaký domek a místnost, kde si můžete zřídit své kadeřnické studio, ale kdo takovou možnost má. Další variantou je pronajmout si prostory, kde můžete podnikat. Zde počítejte s tím, že budete platit nájem a ten není zrovna malý. Existuje i varianta domluvit se s někým, koho znáte, na pronájmu za dobrou cenu, pak vám to může usnadnit počáteční náklady.
kadeřnický střih 
Jednoduše si jděte za svým snem!Jen si vše dopředu pořádně naplánujte. Nevařte z vody, to je nejhorší varianta. Je nejlepší mít připraven scénář i pro případ, že se vám nebude dařit. Rozhodně je potřeba mít vlastní internetové stránky a reklamu, což jsou další náklady. Držím vám palce, ať se vše podaří!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup