Z rozvozu květin se stal skvělý a užitečný byznys

Na Valentýna zažívají samozřejmě největší tržby, s tím ale spojen obrovský shon. Z firem, které se zabývají rozvozem květin, se staly nejen úspěšnými, ale také populárními mezi lidmi. Službu využívají spíše mladí muži, dovézt květinu své partnerce nechávají ale také starší muži. Lidé jsou stále více náročnější na dostupné služby, očekávají skvělý přístup od společnosti k zákazníkovi, spolehlivost a nevadí jim za výborné služby dobře zaplatit.
darovaná květina.jpg
Volba rozvozu také kvůli lenosti
Shon a zaneprázdněnost nejsou jedinými důvody, proč pro doručení dárků využijí speciální firmy. Na vině je také lenost, muži neradi nakupují a nemusí mít nápady na kvalitní dárek. Zákaznická podpora podle pár informací doporučí vhodný dárek a pomůže tak muži s nejistotou, tady ale rozhodně platí, že každý dárek potěší, když je od srdce a nezáleží na ceně či vizáži.
Nejenom květiny
Květiny se dají vnímat také jako klišé. V nabídce rozvozů najdete skvělé sady, které obsahují například chutnou bonboniéru, kvalitní víno a roztomilého plyšového medvěda, dárky si tak vychutnáte společně s partnerkou. Pokud máte smysl pro bytový design, skvěle ke květině poslouží také stylová váza. Běžnou, často bezplatnou samozřejmostí je vzhledné aranžmá a vhodné zabalení a další doplňky.
růže a srdíčko.jpg
Výběr dne, času a místa klidně v práci
Zbývají do narozenin pouhé dva dny? Vaše partnerka je celý den v práci? Nevadí! Ba naopak – o to větší překvapení ji od vás čeká. Čerstvé květiny dostávají obchody jednou až několikrát za týden, skladují se v těch nejlepších podmínkách pro dlouhotrvající odolnost a máte tak záruku čerstvosti. Do objednávky zvolíte nebo napíšete přesný datum, přibližný čas nejde zvolit u všech firem, záleží totiž na poloze kurýrů, dalších objednávkách, dopravní situaci a dalších aspektech. Kytici ale doručí kamkoli, do Čech, na Moravu, Slezsko a často i na Slovensko. Nezáleží, jestli adresa patří rodinnému domu, bytu, supermarketu nebo firmě, kde vaše milovaná pracuje.
Kontrola polohy kurýrů, skvělý servis
V čase mezi přijatou objednávkou a doručením můžete přehledně pozorovat, kde se vaše zásilka nachází, kdy bude doručena, o tomto informují také prostřednictvím SMS zpráv, v případě jakýchkoli dotazů vám pracovnice a pracovníci samozřejmě rádi odpoví.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup