Google Analytics

Jednou velmi skvělou zprávou je to, že tahle služba není zpoplatněna a je zdarma, takže jí můžete klidně i vy využít a neutratíte za ni ani korunu a budete vědět statistické údaje o vašich www stránkách. Můžete pak sledovat míru optimalizace, jak se zvedá vaše návštěvnost, a uvidíte, že to funguje. Google Analytics určitě doporučujeme.

média

Řekne vám to mnohem více, než si jenom myslíte. Dokáže to sledovat míru chování klienta, který vstoupí na vaše stránky, na které položky se kouká, co hledal, co psal do vyhledávání na stránkách a všechny další informace, které můžete využít jako třeba pro svoje průzkumy, co nejvíce klienty zajímá, kde byste se mohli zlepšit, jak zlepšit strukturu webu pro přehlednost a tak podobně.
Takhle snadno nastavíte efektivní podobu pro uživatele, která bude opravdu nejlepší volbou. Je to složité vžít se do kůže klienta, ale díky téhle službě to bude velmi snadné a zvládnete to hned.

Údaje pro sledování

Můžete sledovat několik údajů:

  • Počet návštěv na vašich stránkách
  • Průměrnou dobu návštěvy od zákazníka
  • Míru okamžitého odchodu ze stránek
  • Počet uživatelů

síť
Služba je rozdělena do čtyř základních kategorií. Tyhle kategorie se můžou zabývat buď akvizicí, publikem, chováním nebo konverzí. Můžete díky tomu sledovat celkovou cestu účastníka na stránky. Můžete tak zjistit, skrz co (klíčová odkaz, klíčové slovo) se klient na stránky dostala a tak budete vidět, že optimalizace funguje a můžete na to zase zareagovat. Je to velmi využívaná služba, tak se o ní chtějte dozvědět více, protože stojí za vaši energii a čas.
Díky výše uvedeným důvodům jistě dokážete pochopit, že tohle je naprosto klíčové pro seo služby, díky kterým se tak můžeme dostat k velmi důležitým údajům, které nám mohou pomoci maximálně zefektivnit nabídku celých služeb a dobře vše zacílit. Je to úžasné, nebojte se, že by to bylo k ničemu. Vždy vám to něco dá.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup