Pište vlastní blog na Tumblr

Vlastní blog by chtělo mít mnoho lidí, čehož můžeme snadno dosáhnout díky síti Tumblr, kde so hezky mužem psát blog vlastní blog a také sdílet multimédia.

Pište vlastní blog na Tumblr

Sdílejte zážitky s ostatními

Jak už z tohoto názvu projektu plyne, tak se jedná o projekt, který se zabývá krátkými blogy, jenž sem může přidat naprosto každý uživatel. Celý příběh započal roku 2006 a byl kompletně spuštěn v roce 2007. Již v roce 2014 tu bylo přes 180 milionů blogů, což už je hezké číslo. Velký zlom nadešel za pár let později, protože celá společnost byla odkoupena firmou Yahoo!. Historie nebyla vždy pozitivní, protože zhruba před třemi lety byli zakázány všechny příspěvky pro dospělé včetně pornografie.

blog na internetu

Tento projekt nakonec skončil u platformy WordPress a v dnešní době má síť okolo 200 zaměstnanců. Pokud nakoukneme do uživatelského prostřední, tak hned na hlavní stránce vidíme své články a také příspěvky uživatelů, které my sledujeme. Dobře tu fungují tagy, přes které můžeme označit klíčová slova. Při přidávání článků máme omezený počet znaků a také kolik vlastně můžeme článků přidat. Snadnou práci zajistíme pomocí mobilní aplikace.

Video a audio

Rozhodně tento blogovací systém je dobře propracovaný a má příjemné uživatelské prostředí, a proto jej rozhodně vyzkoušejte, abyste také zjistili, že pro lidi, kteří chtějí mít vlastní blog je to skvělá možnost. Pokud budeme tvořit zajímavý obsah, které lidí na této platformě zajímá, tak se skutečně můžeme těšit, že získáme jisté množství sledujících. Hodně lidí se tu nezaměřuje na vysoký počet sledujících, ale na to sdílet své útržky života a zájmy s okolním světem. Vše to mužem podtrhnout videem nebo zvukovým souborem, což je mnohdy zajímavější, než třeba stále psát holý text.

tlačítko stažení

Jestliže nás takový soubor od nějakého autora zaujme, tak není problém si je stáhnout a mít je bezpečně uložené. How to download audio from Trumblr Stahujvidea? Nemusíte se vůbec ničeho obávat, protože tento web se o všechno postará. Tím vyřešíme problém je, že samotná síť stahování audia neumožňuje. Audio budeme mít hezky uložené, takže se nám jen tak neztratí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup