Potřebujete v Ostravě sídlo firmy?

Pohled na tuto zákonnou podmínku pro podnikání může být jakýkoliv. V době, kdy se drtivá většina korespondence řeší elektronicky a zvláště ta úřední, směřuje pouze do datových schránek podnikatelských subjektů, se může zdát, že fyzická adresa je už tak trochu přežitek. Nic méně, zákon hovoří jasně, a dokud se nezmění, bude muset mít každý podnikatel pevnou adresu.

Práci zvládáte z domova

Podnikatelé, kteří mají svůj byznys založený na výrobních prostorech, v hotelích či penzionech, restauracích, nebo v kancelářských prostorech, tento problém jaksi nevnímají. Sídlo umístí tam, kde vytvářejí podnikatelskou činnost. Ale co ti, co kancelář, natož výrobní halu či hospodu k podnikání nepotřebují? Svou činnost zvládají z domova, případně jsou stále na cestách. Hudebníci, fotografové, různí pisálci. Ti jsou pořád doma, nebo na cestách. Kde si mají sídlo pořídit? Doma? Není to riziko? Riziko to samozřejmě je. Jednak přilákáte na sebe pozornost veřejnosti a jaksi se před ní odhalíte. A také v případě nějakých finančních problémů se můžete těšit na nepříjemné návštěvy. Má tato situace řešení? Má. A je poměrně jednoduché, a co je veselejší, není nijak zvláště finančně náročné.

Cesta k růstu

Tím řešením je virtuální sídlo společnosti Ostrava. O co jde? Jde o naprosto triviální pronájem adresy. Adresy, která se uvede jako sídlo vaší společnosti s ručením omezeným do Obchodního rejstříku. Tuto adresu pořídíte, a teď se podržte, za cenu od 250,- Kč za měsíc! A za tuhle směšnou cenu nezískáváte je nezbytnou adresu. Získáváte i balík služeb, které budou pro vás užitečné. Především jde o úplný servis týkající se vaší korespondence. Což obnáší především registraci pošty a skenování příchozí pošty. Tyto skeny vám budou následně přeposílány v elektronické podobě ve formátu PDF na vámi udanou e-mailovou adresu. Příchozí poštu si později, při osobní návštěvě, můžete vyzvednout.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup