Já si ho koupit z toho důvodu, že jsem ho měl už jako malého a chtěl jsem, abych v pokoji nebyl sám. Kolikrát jsem tam sám a nevím, co mám dělat. Či jen chci něčí přítomnost a takový křeček dokáže pobavit. Neříkám, že bych ho tam musel mít stále. To ne, ale občas jsem rád, pokud tam něco běhá a je slyšet. Ale je pravda, že v poslední době mu moc času nevěnuji.
Jaký jiné zvíře bych si rád pořídil?
Rád bych si pořídil britskou kočku, ale uvidíme, jestli k tomu nakonec nejde. U křečka je dobré, že se mu nemusím věnovat. Je to samotář, proto mám jednoho. Měl jsem jako malý kluk více křečků a prali se a nedopadlo to dobře. Bohužel už to nešlo řešit, jeden z nich byl po smrti. Pokud máte nějaké problémy s Vaším křečkem, tak od toho je tu veterina Praha, kde Vám pomohou.