Sportovní oblečení


Myslím si, že každý člověk má svůj vysněný styl anebo vkus. Takový vkus, který se týká módy anebo třeba také dalšího odívání. Mě vždycky bavilo malovat módu. Říkala jsem si, že jednoho dne budu třeba módní návrhářka. Samozřejmě, že se tohle nestalo. Vystudovala jsem si střední obchodní školu. A mohla jsem potom také dále pokračovat ve studiu, ale nakonec jsem se rozhodla úplně jinak. Pracuji v bance, kde se mi také líbí, že tam chodíme opravdu krásně oblékané. Mám ráda takovou sportovní, ale i elegantní módu. Nebo tyto dvě věci také kombinuji dohromady, že si třeba vezmu pouzdrovou sukni a k tomu nějaké krásné elegantní tenisky anebo botasky.

Na oblečení si dávám vždy záležet.

A co se týká sportu, tak v tomhle se opravdu hodně moc vyžívám. Mám ráda opravdu krásné sportovní kousky, mám ráda, když je třeba vrchní triko oversize a legíny jsou úplně upnuté k tělu. K tomu mám ráda tenisky na vyšší podrážce. S kamarádkou také chodíme moc rády do posilovny, i kdybychom tam chtěly jít vícekrát týdně, tak nám to časově vychází pouze jenom jednou týdně, ale také kolikrát se scházíme někde na hřišti, kde běháme anebo chodíme také do venkovní posilovny. Musím uznat, že i tam chceme vypadat skvěle. S kamarádkou jsme si pořídily krásné dvě růžové uniformy na sport a také jednu zelenou soupravu na sportování.

Oblečení si pečlivě vybírám.

Vždycky chodíme takhle stejně oblékané anebo si každá vezmeme jinou kontrastní barvu. Musím uznat, že tohle je docela prima. Každému se to líbí a když nás někdo vidí, tak se směje. Já vím, že třeba někomu tento módní styl přijde úplně bláznivý, ale zase druhému člověku se toho moc líbí a kolikrát nám to také pochválí. Samozřejmě, že my s kamarádkou potom jsme rády, že se někomu líbí naše módní výstřelky. A pokud sportujete, tak si berete na sebe úplně obyčejné oprané vytahané oblečení? Nebo také máte rádi sportovní módu, kdy musíte mít všechno kvalitní, aby to všechno krásně do sebe zapadalo?