Jakým reklamním textilem zaujmout pozornost

Reklamní textil je široký pojem a rozhodně to nejsou jen bavlněná trička, která se prodávají s rádoby vtipnými potisky na téma alkoholismu, sexu a luxusních aut. Dnes se toto odvětví rozšířilo do neuvěřitelně pestré podoby, která dokáže uspokojit i náročné zákazníky.

Čepice – čepice jsou vděčné téma již spoustu let a výhodou je, že mohou být z úpletu jako zimní sezónní výrobky, anebo v podobě klasických kšiltovek či baretů. Tisknout lze i na dámské či pánské klobouky, ty můžete opatřit i elegantní výšivkou.

Deštníky – deštník je také textilie, a jakmile jej roztáhnete, máte k dispozici obrovskou reklamní plochu. Lze toho využít pro propagaci výrobků, životních názorů a stylů či různých služeb. Deštníky se perfektně hodí jako univerzální dárek pro muže, ženy i rodiny s dětmi, ocení jej i zaměstnanci nebo věrní http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/wohnout/verni-8000 firemní zákazníci.

Rukavice a šály – i zimní období je vhodné pro reklamní propagaci čehokoli, co vás živí nebo vám dělá radost. Zimní doplňky patří mezi méně tradiční propagační textil, ale rozhodně dokáže zaujmout pozornost.

dámské dvoudílné plavky

Spodní prádlo, plavky a ponožky – je-li k tomu vhodná příležitost, darovat lze i intimní textilie, buď jako žertovný prvek, anebo seriózně zaměřený na vášeň, smyslnost a erotiku. Dámské jednodílné či dvoudílné plavky či kalhotky si lidé darují poměrně často k vánocům či k narozeninám.

barevné deštníky

Mikiny – mikina se stala v poslední době symbolem ležérního stylu a nosí ji stále častěji širší okruh osob. Dokonce je oblékají i ti, co dávali přednost pánským oblekům a kravatám. Vystačíte s docela jednoduchým střihem a potisk k mikinám nerozlučně patří. A mikina s výšivkou drobného firemního loga potěší téměř každého.

Sportovní bundy – outdoorové modely a lehké sportovní bundy vám mohou obohatit šatník i s potiskem, který vyjádří vaši jedinečnost, bundy jsou vhodným dárkem k vánocům pro vaše blízké a vytištěné či vyšité oblíbené téma, které dotyčnou osobu oslovuje, bezesporu potěší.