Váš vůz vykoupí přímo u vás

Tak jako ve všem dnes platí, že s čímkoliv, v čem nejsme kovaní odborníci, je lepší se obrátit na profesionály. Bezesporu toto pravidlo můžeme použít i v případě, kdy se chceme zbavit starého auta. No, nemusí být staré, ale takové, které z nějakého důvodu jste se rozhodli prodat.

Na prodej?

Jaké máte možnosti v případě, že se tímto úkonem nechcete dlouho zabývat, chcete vše vyřídit najednou a také přece jenom své auto nechcete prodat pod cenou? Můžete si podat inzerát na nějaký inzertní server, nebo přímo do novin. Jenže co se stane. Zaplaví vás nabídky milionů překupníků a překupníčků, kteří cítí šanci si přijít na své. Samozřejmě nechci házet všechny do jednoho pytle, ale vy, bez zkušeností, jen stěží rozeznáte, kdo je férový obchodník a kdo vám může jen způsobit potíže.

Pak je tu možnost automobil přistavit do nějakého autobazaru. Ale to je jen z bláta do louže. Co vy víte, jak se bazar chová k nabízeným vozům. Z největší pravděpodobností vás čeká sáhodlouhá přednáška na téma, jak moc c je ten váš vůz ojetý, jaké se na něm brzy projeví poruchy, jak je zrovna značka a model vašeho vozu mimo tržní kurz. V bazaru si poslechem přednášky vytrpíte hezkých pár desítek minut. Ta přednáška má jediný cíl. Připravit vás na šokující nabídku. Šokující v tom smyslu, že vám nabídnou výkupní cenu, která je jen zlomkem toho co byste si sami představovali.

Prodejte za nejvíc

Pak je tu možnost obrátit se třeba na firmu co realizuje výkup vozů u zákazníka. Zavoláte jim, nebo vyplníte formulář na webových stránkách. Oni vás seznámí se svou nabídkou. Bude-li se vám líbit, pro automobil si přijedou až k vám. Na místě si odborník váš automobil ještě zevrubně prohlédne a vyzkouší. Podle toho se buď nabídka upraví, nebo si hned plácnete. Podepíšete potřebné dokumenty, předáte doklady od vozu a klíče, obdržíte peníze. Rychlé a jednoduché jako facka. Tak na co čekat?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup