Menší mobilní dům, ale se vším, co běžně k životu potřebujeme

Jak se vyrovnat s neustálým navyšováním cen stavebních materiálů? Co dělat v případě, že jste si zvolili stavbu domu svépomocí a teď zjišťujete, že na to nebudete mít? Nechcete zbytečně platit firmám, protože už tak navyšují ceny a vaše zadlužení by bylo v takovém případě mnoha milionové, které byste si do konce života vyčítali? Rozhodně je těžké vybrat si jednu variantu, rozhodnout se pro nějaký druh bydlení. Každý musí zvážit své síly a své možnosti ještě předtím, než učiní toto velké rozhodnutí, protože i bydlení vám může změnit život.

dívka si čte, krb

Existuje mnoho možností, ze kterých můžeme vybírat a jedním z nich jsou i mobilní domy. V minulosti představovaly pouze jakýsi druh bydlení „na přespání“, byly hodně malé a pořizovali jsme si je spíše na víkendové využít. Ovšem v dnešní době jsou nám plnohodnotnými partnery, o čemž svědčí i typ Relax 3. Mobilní domy jsou sice menší, to musí každý uznat i tento typ má pouze 48 metrů čtverečních, ovšem to je dostatečně velká plocha na to, aby se vám zde pohodlně vlezla ložnice a obývací pokoj s kuchyňským koutem a ještě k tomu koupelna. Předčí všechny ostatní možnosti bydlení svou velice nízkou pořizovací cenou. Navíc je objekt jenom váš, váš vlastní nový domov. Objekty jsou v některých případech vybavené, v jiných případech mohou být zcela čisté pouze se základním vybavením jako je sprchový kout, umyvadlo, bojler, wc.

postel, baldachýn

Stavby jsou však úplně nové, čisté a krásné. V případě nevybaveného apartmánu si je můžete zařídit podle svých představ a zvolit si design, který je vašemu srdci blízký. Ovšem i vybavené typy mají něco do sebe. Už se alespoň nemusíme o nic starat a dům si pořídíme kompletně celý, který nám profesionální přepravou přivezou až na parcelu, kde se ustaví, připojí a následně se může ihned začít používat. Většinou tyto druhy mívají fasádu ze dřeva. Působí elegantně a přirozeně. Navíc i vnitřní obložení jako jsou stěny nebo strop bývá obložen z dřevěných palubek. Celkový dojem tak působí velice útulně a harmonicky. Dřevo jako přírodní materiál má navíc spoustu možností, jak ho kombinovat i s ostatními materiály i barvami, takže si v takovém domě vytvoříte domácnost podle svého vkusu tak, abyste se ve svém novém domově cítili dobře, příjemně a bydlení si užívali a nemuseli se stresovat kvůli nákladům na bydlení, hypotékám a půjčkám na padesát let.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup