Nejlevnější autopůjčovna v Praze pro vycestování do Jižních Čech

Uvažovali jste někdy nad tím, že si pronajmete vůz a vydáte se někam do přírody? Pronájmy osobních i nákladních aut se staly v dnešní době výhodnou alternativou vůči vlastnictví vozidel, nemusíte totiž platit povinné ručení, havarijní pojistku, nestaráte se o STK, náhradní díly, pravidelné přezouvání pneumatik, výměnu provozních kapalin, placení dálniční známky a další platby, které s vlastnictvím vozidel souvisí. Stačí si jednoduše propočítat, kolik vás vlastně stojí provoz vašeho auta ve srovnání s pronájmem, a jestliže automobil nutně nepotřebujete denně, např. pro dojíždění do zaměstnání, a kdy třeba nakupujete potraviny přes e-shopy se zdravou výživou a další větší nákupy obstaráváte jen občas, zjistíte, že na tom něco bude.

nohy ven z auta

Pronajmout si vůz můžete na několik hodin, na celý den i na více dní a klidně třeba na celý rok, vše závisí na vzájemné domluvě. Pokud jej budete chtít využít pro cestování na víkend či na dovolenou, máte výhodu v tom, že součástí pronájmu je dálniční známka, a že vůz je v bezvadném technickém stavu. V podstatě se staráte pouze o dodržení smluvních podmínek pronájmu nejlevnější autopůjčovny v Praze Autopůjčovna Milan a pak už jen o svůj vlastní program.

jižní Čechy

Rádi bychom vám tu nabídli jeden tip na výjezd do jedné z nejkrásnějších rekreačních oblastí naší země, do Jižních Čech. Konkrétně máme na mysli Třeboňsko, kam se vyplatí vycestovat zejména v létě, za slunečného a teplého počasí. Krajina je hustě poseta vodní plochou, zejména rybníky, řekami a uměle vybudovanou sítí vodních kanálů, tzv. stok.

Můžete se kupříkladu ubytovat ve Veselí nad Lužnicí, na soutoku řek Lužnice a Nežárky a odtud se pak vydat pěšky nebo na kole proti proudu Lužnice směrem k hrázi rybníka Rožmberk. Poměrně málo známá, ale velmi zajímavá trasa vede z centra města po červené značce k zatopeným pískovým lomům a dále podél Nadějské rybniční soustavy k obci Frahelž a přímo k hrázi našeho největšího rybníka. Trasu můžete případně prodloužit až do Třeboně.