Reklamní čepice

Pracuji v jedné firmě, která se zaměřuje na kancelářské potřeby. Musím říct, že mi tato práce hodně baví a taky jsem udělala opravdu mnoho, abych tuto práci dostala. Vždycky jsem chtěla pracovat v podobné sféře. A taky jsem si kvůli tomu dělala maturitu. Protože v této práci pracoval s tehdy můj děda a taky táta. A tak jsem si řekla, že bych mohla navázat na ně a pracovat tam taky. Vždyť přece není nic lepšího, než že si z firmy uděláte skoro rodinou. Samozřejmě říkám, že jenom jako rodinnou. Protože ta firma absolutně není naše a nemá s námi nic společného. Jenomže ale když tam pracuje skoro celá vaše rodina, tak už je to jenom pro nás taková rodinná firma. Samozřejmě jenom v uvozovkách. A protože každá firma chci být viditelná, a to v dobrém slova smyslu, tak taky nabízí různé reklamní předměty. Co by se třeba řekli, na reklamní kšiltovky Promodarky?

Kšilt ochrání před sluncem.

Já si myslím, že reklamní kšiltovky jsou výhodné v tom, že když si je dá člověk na hlavu, tak skvělé logo na kšiltovce je krásně vidět. Samozřejmě, že jdou i jiné reklamní předměty, které se třeba prezentují v dobrém světle. Jenom si vemte, když uděláte třeba reklamní propisky. Ta samozřejmě nejde vidět ihned na první pohled. Proto je lepší, když máte reklamní kšiltovky.

Děti mají rády čepky

Dát tam výrazné logo anebo název firmy a máte hotovo. A hlavně malé děti vám budou kšiltovky nosit opravdu s radostí. Stačím nabídnout ke kšiltovce ještě nějaké bonbóny a hotovo. Myslím si, že potom máte vyhráno. Kdo by odmítl nějakou věc zadarmo? Zvláště pokud se jedná o praktické reklamní kšiltovky, které se dají využít skoro po celý rok. Například já kšiltovky nosím opravdu celý rok, protože jsou velmi pohodlné. Navíc jejich kšilt chrání před sluncem, ale taky před deštěm nebo silným větrem. Já se bez této kšiltovky vážně už neobejdu. A co říkáte vy na reklamní kšiltovky?